Hizmetlerimiz

Şirket bünyesinde siz müşterilerimize sunduğumuz tüm servisler

Haber Yazılımı

Rekabetin en sert olduğu haber medyası sektöründe 18 yılı aşan deneyimimiz ve size özel profesyonel yazılımımız ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Hızlı, gelişen, büyük trafiklerde performansını koruyan ve size özel bir haber sitesi sahibi olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
DETAYLI BİLGİ

Proje & Özel Yazılım

Büyük işlerin altında her zaman büyük fikirler vardır. Siz de fikrinize güveniyorsanız, büyümek ve projenizin gerçekleşmesi için kurumsal hizmet vermek için yanınızdayız. Unutmayın, özel yazılım güvenilir ve gelişmeye açık olan yazılımdır.
DETAYLI BİLGİ

Yeni projelerinizde bizimle çalışmak ister misiniz ?

Reklam Sunucusu Hizmetleri

İnternet üzerinde reklam veriyorsanız size mutlaka bir reklam sunucusu lazım demektir. Verdiğiniz reklamları kontrol edebilmek, planlayabilmek ve sonrasında reklamların yayınlandığı tüm alanlarla ilgili gerçek ve detaylı hizmet alabilmek için özel yazılımımız olan reklam sunucusu yeterli.
DETAYLI BİLGİ

Sosyal Medya Danışmanlığı

Ürününüzün yada markanızın sosyal medya üzerinde yönetimi artık hem ciddi hem de vazgeçilmez bir iş haline geldi. Geniş kitlelere ulaşabileceğiniz kendinize ait olan bu medyayı yönetmek ve doğru hedeflemeler yapmak için çözüm ortağınız olmaya hazırız.
DETAYLI BİLGİ

Arama Motoru Optimizasyonu

İnternet üzerinde bulunabilir ve ulaşılabilir olmanın temel kuralı arama motorlarında üst sırada çıkmak. Bunun için tüm arama motoru optimizasyonu işlemlerinizi sizin için yapıyoruz, aynı zamanda yükselmenizi sağlayacak hizmetleri size sunuyoruz.
DETAYLI BİLGİ