Sosyal Medya Danışmanlığı

Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn ve diğerleri...

İnternet dünyasının en popüler ve yön verici uygulamaları arasında sosyal medya platformları ilk sıraya yerleşti. Kitleler arasında çok popüler olan bu kanalları doğru kullanabiliyor musunuz? Sosyal medya üzerinde stratejiler geliştirebiliyor musunuz?

En Büyük Dijital İletişim Kanalı

Sosyal medyalar kurumunuzun geniş kitlelere ulaşmasının en riskli ama en kolay platformu. Bu platformu doğru ve verimli kullanmanın yolunu biliyor musunuz? Facebook , Twitter, Instagram, Linkedin ve diğerleri. Yıllar öncesinde internet kullanıcıları arasındaki iletişimin dönüşmüş hali olan sosyal medya platformları, aynı zamanda internet kullanımı şeklinde de bir devrim haline dönüştü. Öncesinde nickname (lakap) üzerinde yürüyen internet iletişimi Facebook’un yayına girmesiyle gerçek kişileri gerçek kimlikleriyle sanal aleme taşıdı. Bırakın sadece ismi, bu kişilerin fotoğrafları, ilişkileri, sosyal hayatları, tuttukları takımlar, kültürel zevkleri ve hatta yediği yemekler bile sanal alemde kendi istekleri dahilinde bulunabilir hale geldi. Aynı zamanda belirli bir yaş grubunun üstü de interneti nasıl kullanacağını bu platformlarda buldu. Toplum tarafından çok sevilen bu platformlar kısa zamanda birer deve dönüştüler.

Bireyselden kurumsala geçiş

Sonrasında büyük şirketler de bu dev platformların arasında olup kendi kurumsal kimliklerini büyük kitlelerle paylaşma başladılar. İlk başlarda son derece ciddi krizlere de yol açabilen sosyal medya iletişiminin aslında hem kurumsal marka imajı hem de ürün tanıtımı bazında hem geniş hem de hedef odaklı kitlelere ulaşabildiği keşfedildi. Bu da internet üzerinde deneyim sahibi kişilerin sosyal medya stratejileri üzerine çalışma prensiplerini bulmasıyla tam profesyonel bir hal aldı. Farklı platformlarda kurumsal etkileşim günümüzde bir bilim dalı olmaya aday hale geldi.

Yeni projelerinizde bizimle çalışmak ister misiniz ?

Sosyal Medyada Da Yanınızdayız

Reyazılım olarak tüm sosyal medyalar üzerinde tanıtımınızı üstleniyoruz. Platformlar üzerinde paylaşılacak içeriklerin yönetimi, stratejiler geliştirme, kurumsal imaj çalışmaları, ürün çalışmaları, Sosyal Medya Yönetimi eğitimleri gibi bu platformları doğru yönetecek bir partner arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Aynı zamanda yaptığımız entegrasyon yazılımları ile siteniz üzerinde sosyal medyaları yönetmek de sadece bir tık ile çok kolay. Bununla beraber sosyal medya reklamları da kullanarak hem takipçi sayınızı arttırmak, hem de satışlarınızı arttırmak istiyorsanız bizi arayın.

Dünyanın yeni pazaryeri Sosyal Medya

İletişimin en riskli ama en maliyetsiz kanalı sosyal medya üzerinde doğru pazarlama teknikleri, doğru stratejiler büyümek isteyen firmalar için sınırsız ufuklar sunuyor. Gelin bu dev pazarı birlikte yönetelim. Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram ve diğerleri. Artık sizin de bir medyanız olduğunun farkında mısınız? Medya yönetimini profesyonellerine bırakın