Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak

Günümüzde internet sitelerinin belki de en önemli hedefi. Bulunabilir ve ulaşılabilir olmak için ne yapmanız gerekir?

Hedefiniz zirvede yer almak mı?

Google, Yandex, Bing ve diğerleri. İnternetin en güçlü ve yön verici yapıları kuşkusuz arama motorları oldu. Peki siz onlarla ne kadar uyumlusunuz? Dünya internet trafiğinde en önemli paya sahip olan siteler kuşkusuz arama motorları. Aradığımız her şeyi bulabildiğimiz bir platforma internet diyorsak bundaki en büyük pay arama motorlarına ait. Öyle ki günümüzde en büyük marka değeri ve en büyük trafik geçişi de artık arama motorlarına ait. Devasa yapıları ve büyük AR-GE departmanlarıyla arama motorları kendilerini hep zinde ve hep zirvede tutmayı başarıyorlar. Tüm kullanıcılar için arama motorları artık sadece bir arama aracı değil internetin çıkış kapısı olarak görülüyorlar. İşte bu arama motorlarının da kullanıcılardan istediği bir takım kurallar var. Bu kurallar kimin hangi sırada olacağını belirliyor.

Arama Motorlarına Kendimizi Sevdirmek İçin...

Tüm internet trafiğini dağıtan arama motorları için uzun vadede birer çöplük olacakları yorumları yapılıyordu. İşte bunun önüne geçebilmek için bu yapılar sürekli ve katı kurallar listeleri belirlemeye başladılar. Bu kural listeleri kimileri tarafından algoritma olarak da adlandırılmaktadırlar. Aramamotorlarına uyumlu olmak da bu algoritmaları iyi bilmek ve uygulamaktan geçiyor. Search Engine Optimization. Yani arama motoru optimizasyonu. Hatta halk arasında arama motorunun seveceği site yapmak. Bunun kurallarını arama motorları belirliyor ve yazılımdan tasarıma, site kod yerleşiminden içerik yapısına her aşama bu kurallara uygun olmak zorunda. Onlar çöp siteler adını verdikleri değersiz siteleri istemiyorlar ve siz de hedefinize ulaşmak istiyorsanız mutlaka bu kurallara uygun altyapıya sahip olmalısınız.

Yeni projelerinizde bizimle çalışmak ister misiniz ?

Dijital Dünyaya Bizimle Yelken Açın

Reyazılım olarak haber siteleri gibi rekabetin en yoğun olduğu ve en kompleks internet sitelerinde deneyimimizi tüm sitelere yansıtıyoruz. Arama motorlarında üst sırada yer almanın ve internet sitenize trafik getirmenin tüm yollarını uygulayabilmek için size uygun altyapı hizmetini sunuyoruz. İnternet sitenizi dinamik bir hale getirmek için gerekli altyapıyı da sağladıktan sonra size ve personelinize vereceğimiz eğitimle arama motorlarında üst sıralarda yer almanın yolunu açıyoruz. Hedef kelimelerde yükselebilmek için gerekli olan tüm SEO çalışmalarını sizler için yapıyoruz. Göreceksiniz, doğru SEO işletmeniz için tüm dünyaya açılan bir kapı olacaktır.

Milyarların internete açılan kapısı: Arama motorları

İnternet üzerinde ne yaparsanız yapın hedef ulaşılabilmektir. İşte bunun da ilk ve en önemli yolu arama motorlarında üst sıralara tırmanmak. Arama motorlarının seveceği yapıya sahip olmak, tüm yeni algoritmalara uyumlu hale gelmek ve dinamik bir internet sitesine sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz...